30.11.2020. 14:57
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Фото: ФК Црвена звезда

Тренер Дејан Станковић верује у младе снаге.

Црвена звезда је савладала Рад са 3:0 у мечу 16. кола Суперлиге, а на “Маракани” су задовољни првенствено чињеницом да је меч са комшијама са Бањице завршило чак седам “бонус” фудбалера.

ШУШКА СЕ ШУШКА: Играч са ТИТУЛОМ близу Маракане, зна се и кога мења у Звезди (ВИДЕО)

ЛОША ВЕСТ ЗА ДЕЈАНА СТАНКОВИЋА: Без НАЈБОЉЕГ на Хофенхајм

ИСПЛИВАЛИ МИСТЕРИОЗНИ ДЕТАЉИ: Медицинска сестра написала лажни извештај о смрти Марадоне! Пустила га да умре?

Фулам је у врло тешкој ситуацији, сви га виде га сигурног путника за Чемпионшип већ сад, а после два узастопна пораза вечерас (18.30) иде на тешко гостовање Лестеру. Квота на кеца је 1,55, а на kombinazziju 1&3 2,25.

Вељко Николић, Његош Петровић, Жељко Гаврић, Страхиња Ераковић, Андрија Радуловић, Никола Крстовић и најмлађи међу њима Марко Лазетић су будућност црвено-белих.

У утакмици против Рада стручни штаб, на челу са Дејаном Станковићем, пружио је шансу свим „бонус“ играчима које има у саставу. Страхиња Ераковић, Вељко Николић и Жељко Гаврић су почели утакмицу, док су са клупе за резерве ушли Његош Петровић (уместо Санога у 50. минуту), Никола Крстовић (уместо Павкова у 76. минуту), Андрија Радуловић (уместо Гајића у 60. минуту), као и члан омладинске селекције Марко Лазетић (од 77. минута уместо Боаћија).

Меч са Радом посебно ће памтити Лазетић. Најмлађи првотимац, члан омладинске селекције и момак рођен 2004. године, дебитовао је за први тим са 16 година 10 месеци и седам дана и оставио је одличан утисак, чак је имао и добру прилику и за дебитантски гол, али није имао среће.