ТЕК ПОСЛЕ ДРАМЕ ОД 120 МИНУТА: Звезда САЗНАЛА противника у плеј-оф мечу Лиге Европе

24.09.2020. 18:32
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Утакмица одлуке игра се 1.октобра.

Фудбалери Црвене звезде у плеј-оф мечу за пласман у групну фазу Лиге Европе играће против Арарата. Јерменски састав је у трећем колу квалификација тек после продужетка савладао словеначког шампиона Цеље са 1:0 голом Сергеја Вакуленка у 112. минуту

НЕМА КОМПРОМИСА: Звезда на НЕУТРАЛНОМ терену у плеј-офу за Лигу Европе?

СТИГЛА МИЛИОНСКА ПОНУДА: У Звезди ПРЕСЕКЛИ и донели ЕКСПРЕСНУ одлуку (ФОТО)

ВЕЛИКИ МОТИВ ЗА ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН: Стигао ДОПИС из УЕФА о коме прича цела Европа!

У мечу одиграном у Јеревену виђена је очајна утамица у којој су обе екипе пре свега водиле рачуна о свом голу и кварењу игре противнику. Домаћин је имао већи посед лопте, био нешто активнији, али озбиљнихих прилика није имао. Зато и не треба да чуди што у првих 80. минута није виђен ниједан ударац на гол на обе стране. Словеначки шампион се разгоропадио у самом финишу и два пута угрозио српског голмана Стефана Чупића, али до промене резултата није дошло, тако да је одлука пала у додатних пола сата игре.

Ништа се у односу снага није мењало ни у првом продужетку. Чинило се да се мреже неће трести и да су пенали неизбежни. Међутим у 112. минуту дошло је до одлуке. Сергеј Вакуленко користи прилику за Арарат, вара голмана Цеља Розмана и заказује дуел са Црвеном звездом.

И Војводина ће се за пролаз у плеј-оф Лиге Европе борити у Белгији вечерас (20.00) и то против Стандарда из Лијежа. Домаћин је велики фаворит с квотом 1,55, икс је 4,20, а победа тима Ненада Лалатовића носи квоту 6,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Стандард - Војводина.

Дуел између Арарата и Црвене звезде играће се 1. октобра у Јерменији а победник ће се пласирати у групну фазу Лиге Европе.