ЗВЕЗДА СЛАВИ РОЂЕНДАН: На данашњи дан је ЧУВЕНИ Реал био на КОЛЕНИМА у Београду (ВИДЕО)

04.03.2019. 11:12
FK Real Madrid, FK Crvena zvezda
ФК Реал Мадрид, ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Меч за памћење.

Спортско друштво Црвена звезда овог 4. марта слави свој 74. рођендан, а навијачи најтрофејнијег српског клуба се са поносом присећају утакмице коју су фудбалери одиграли на данашњи дан.

Велики Реал из Мадрида у четврфиналу Купа европских шампиона пао је је пре 32 године. Црвена звезда је славила резултатом 4:2.

ОВЕКОВЕЧЕНИ ПАРТИЗАНОВАЦ: Митровић се БЕЗ БЛАМА сликао са Звездиним шалом (ФОТО)

Стрелци су били Ђуровски, Ђуровић и Цветковић у првом полувремену, као и Јанковић пред сам крај утакмице. За Реал је оба гола дао Уго Санчез.

ОГЛАСИО СЕ СУДИЈСКИ ЕКСПЕРТ: Сад је све јасно – ево ко је оштећен код голова и да ли је био пенал за Партизан

Могло је бити и убедљивије. Нажалост, у 87. минуту досуђен је сумњив пенал за Реал, те су се гости кући вратили са "прихватљивих" 2:4. Испоставиће се, касније, да ће Реал бити тај који ће проћи у полуфинале, јер су у реваншу успели да славе победу од 2:0.

Погледајте слике Британи Гибсон, девојке кошаркаша Далас Маверикса Максија Клебера.