ЗВЕЗДА СЛАВИЛА У ПРИЈАТЕЉСКОЈ: Пипо Фалко погађао, бриљирао Немања Мотика (ФОТО)

23.02.2022. 20:17
Filipo Falko
Филипо Фалко / Извор: МН Press

Уписао се и млади Никола Станковић.

Иако је недељни меч са Партизаном (18 часова) у првом плану свих у Црвеној звезди, паралелно са припремом дербија у ком је победа императив, стручни штаб црвено-белих организовао је тренинг утакмицу против БАСК-а. Актуелни шампион Србије славио је са 4:0.

ЖЕСТОК ОДГОВОР БРИТАНЦИМА ИЗ РУСИЈЕ: Убили сте толико људи у 21. веку, па вам нису одузете Олимпијске игре

Шампион Европе нови селектор тзв. Косова (ФОТО)

ВЕЛИКИ ПОТПИС ПРЕД ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Леви бек у Звезди до 2025. године (ФОТО)

Шансу су добили играчи с мањом минутажом у прва три меча другог дела сезоне, чак је у другом полувремену заиграо и Милан Павков, а иако је резултат био у другом плану, црвено-бели су озбиљно схватили излазак на терен.

У стартној постави коју је као капитен предводио Марко Гобељић нашли су се: Поповић - Гајић, Ђурић, Панков, Гобељић - Станковић, Мотика - Ришаиро, Фалко, Радуловић - Диони.

Двоструки стрелац био је Филипо Фалко, а уписао се и млади Никола Станковић који се током јануарских припрема у Турској изборио за останак са првим тимом, односно прекоманду из Графичара.

Одличну партију пружио је и новајлија из минхенског Бајерна, Немања Мотика, ког је статива спречила да се нађе међу стрелцима после снажног шута десног ногом са 25 метара, али њему иду заслуге за аутогол гостујућих фудбалера.

Најновије вести о ФК Црвена звезда прочитајте ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Фабиола Парало, девојка фудбалера Лага Жуниора.