ЗВЕЗДА УБЕДЉИВА: Црвено-бели успешни у првој припремној утакмици

28.06.2021. 20:22

Доминантно.

Црвена звезда убедљиво је савладала ГАК из Граца резултатом  4:0 (3:0) у првом пријатељском мечу на припремама у Аустији.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Шпанија 1,75, Уругвај 2,20!

Први тест за Звезду – Станковић рачуна на два тима

СВЕ ЈЕ ГОТОВО: Пријовић ТРАЖИ нови клуб! Србин повукао РАДИКАЛАН потез и најавио ПРЕОКРЕТ!

Показали су Французи у групи (и поред кикса с Мађарима) зашто су их прогласили за прве фаворите ЕУРО, и задржали тај статус. Вечерас (21.00) ривал им је Швајцарска, а и по квотама се јасно види колика је разлика у квалитету: кец је 1,55, икс 3,90, а двојка 6,75. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Француска - Швајцарска.

Црвено-бели су утакмицу почели у саставу: Поповић - Гајић, Панков, Бабић, Родић - Саного, Николић - Иванић, Фалко, Катаи - Павков и од првог судијског звиждука су доминирали.

Шампион Србије је до вођства стигао већ у 13. минуту преко Мирка Иванића. Седам минута касније са беле тачке је био прецизан Александар Катаи. До краја првог дела игре видели смо још један погодак. Наиме, у 29. минуту прецизан је био Милан Павков.

У другом полувремену Дејан Станковић се одлучио да на терен пошаље нових једанаест фудбалера - Гордић, Бакајоко, Дегенек, Ераковић, Гобељић, Канга, Петровић, Бен, Срнић, Гаврић и Крстовић.

До краја сусрета видели смо само још један погодак. Славољуб Срнић је био прецизан у 60. минуту.

Наредну проверу Црвена звезда имаће 1. јула када ће противник бити грчки Арис.