ЗВЕЗДА УБЕДЉИВА У НОВОМ САДУ: Мајсторија Марина и Бена, Јовељић погодио за 4:0 (ВИДЕО)

01.05.2019. 17:39
Ben Fardu
Бен Фарду / Извор: МН Press

Шампион сигурно корача ка одбрани титуле.

Фудбалери Црвене звезде гостују Војводини у Новом Саду и после првог полувремена у којем је бранилац титуле стекао поредност од два гола, врло брзо су београдски црвено-бели повели са 3:0 захваљући Марку Марину и Ел Фарду Бену који је био стрелац трећег гола.

ЗВЕЗДА ГАЗИ У НОВОМ САДУ: Павков БОМБОМ поцепао мрежу, гол који морате да погледате (ВИДЕО)

БОМБА: Немања Видић постаје тренер ВЕЛИКАНА! (ФОТО)

БОМБА НА МАРАКАНИ: Звезда ДОВОДИ златног ОРЛИЋА (ВИДЕО)

Марко Марин је вукао лопту кроз средину и у правом тренутку видео убацивање Бена и асистирао репрезентативцу Комора који је мајсторски савладао голмана Воњводине Роцкова за 17 гол у сезони и тако пет минута по уласку у игру. у 65. минуту постигне погодак.

Нешто више од десерт минута касније и Јовељић је постигао гол, тек шпто је ушао у игру. Чаушић је снажно шутирао са двадесетак метара, да би талентовани нападач Звезде скренуо лопту и преварио Роцкова у 78. минут.