ЗВЕЗДИН ПОТЕНЦИЈАЛНИ РИВАЛ У ЛИГИ ШАМПИОНА СЕ НЕ ШАЛИ: Вагнер Лав послао ПОРУКУ на Маракану! (ВИДЕО)

23.06.2021. 17:06
vagner Lav
вагнер Лав / Извор: Фото: Printscreen/Twitter

Убедљиво.

Фудбалери Каирата декласирали су у 17. колу Прве лиге Казахстана екипу Каспија резултатом 5:1 (2:0) и показали Црвеној звезди да се на њих мора озбиљно рачунати.

ТРИЈУМФ ЗА ПОЛУФИНАЛЕ: Узми 2.000 РСД и клади се на Маринине лавице!

И ТЕРЗИЋ ОТПУТОВАО НА ПРЕГОВОРЕ: Звезда свим силама кренула у офанзиву на ТОП појачање (ФОТО)

ОВАЈ РЕКОРД ТЕШКО ДА ЋЕ НЕКО НАДМАШИТИ: Бивши играч Звезде ПОТПИСАО за 23. клуб у каријери!

Херојски су играли Мађари у прва два кола - дуго се држали против Португала, откинули бод Француској, а вечерас (21.00) их чека страшан изазов - Немачка која је самлелал Португал у другом колу и треба јој победа за пролаз. Квота на Немце је 1,23, а на kombinazziju 1&3 1,52. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Немачка - Мађарска.

Потенцијални ривал првака Суперлиге у другом колу Лиге шампиона (ако прођу израелски Макаби), везао је четврту узастопну победу у шампионату, стигао до 30. бода и задржао корак за водећом Астаном која му бежи осам поена.

На крилима маестралног Бразилца Вагнера Лава, Каират је све решио до краја првог полувремена, када је головима Шушеначева (8.) и бившег нападача московског ЦСКА (25.) стекао убедљиву предност.

У наставку је Лав још једном био прецизан, у 71. минуту повисивши на 3:0, док је четврти гол постигао везиста из Јерменије Камо Ховханисјан, коме је то био први погодак у сезони.

Коначан резултат у последњим секундама меча, у легији странаца Каирата, дао је нападач из Киргистана Гулзат Аљуков.

Част Каспија, испред чије је мрежу свих 90 минута стајао Марко Милошевић, спасио је Мингазов у 73. минуту.

Нема сумње да и Макаби из Тел Авива чека тежак посао са клубом из Алматија, који је више пута знао да изненади и много већа имена на европској сцени.

Каират је играо у следећем саставу: Покатилов, Абикен, Алип, Дугалић, Сујумбајев (86. Усенов), Ховханисјан, Канте (76. Буранчијев), Косовић (76. Аљуков), Шушеначев (76. Астанов), Пољаков, Лав (86. Улшин).