Звездино појачање за Лигу шампиона: Поново је на Маракани!
Вратио се
Црвена звезда је у претходној сезони наставила доминацију у српском фудбалу којој се не назире крај, а током лета је очекује нови поход на Лигу шампиона.
Својевремено су улоге биле обрнуте па је тим из Љутице Богдана био у сенци Партизана, али је у сезони 2015/16 Звезда стигла до друге титуле у три године а пред почетак кампање је на Маракану као велико појачање за напад на титулу и Лигу шампиона стигао Идан Веред који се ипак није прославио на највећем српском стадиону.
Звезда се тада није прославила у Европи пошто је рано елиминисана од Каирата, али је онда убедљиво стигла до шампионске титуле. Вередов допринос је био скроман пошто је одиграо тек десет утакмица у свим такмичењима и врло брзо се вратио у домовину. Успео је једном да се упише у листу стрелаца.
Читаву деценију касније 37-годишњи крилни фудбалер поново је на Маракани, али Звездини навијачи не морају да брину пошто један од највећих промашаја у новијој историји клуба неће опет обући црвено-бели дрес већ је дошао у посету музеју београдског великана.
Поред тога боравак у главном граду Србије је искористио и да са својим сународником, Бибарсом Nathom који је оставио дубок траг на другој страни Точидерског брда одигра партију падела.