АСАНО: Четири и по године сам чекао овај тренутак (ФОТО)

23.11.2022. 21:25
Takuma Asano
Такума Асано / Извор: Профимедиа

Бивши играч Партизана донео победу Јапану против Немачке.

Репрезентација Јапана направила је велико изненађење и успела да савлада селекцију Немачке са 2:1 иако је на полувремену губила са 0:1.

ИГРАЋЕ ПРОТИВ СРБИЈЕ: Нејмар зарадио најглупљи црвени картон који сте видели У СВОМ ЖИВОТУ! Да ли је могуће?! (ВИДЕО)

ПОСЛЕДЊЕ ПРИПРЕМЕ ЗА БРАЗИЛ: Радосне вести са тренинга Србије (ФОТО)

НЕЋЕ СЛЕДИТИ ПРИМЕР НЕМАЦА: Џака обећао - "Поштоваћемо правила"

Јунак победе Самураја био је некадашњи играч Партизана, а сада Бохума, Такума Асано који је у игру ушао са клупе и у 83. минуту постигао победоносни гол. Асано се после меча огласио на твитеру.

- Четири и по године сам се припремао за ову утакмицу, овај тренутак. Фрустрације, лепе ствари, иритантне ствари – све је повезано са овим моментом. Хвала свима на подршци. Можда нисам захвалан онима који ме критикују, али и то је повезано са данашњим даном. Наставићу да дајем све од себе. Хвала - написао је Асано на Твитеру.

НЕ ПРОПУСТИТЕ! Све вести о Мундијалу у Катару прочитајте ОВДЕ.