НИСУ СЕ ПРОСЛАВИЛИ: Камерунци разочарали у припремном мечу пред Светско првенство

09.11.2022. 19:59
Fudbalska reprezentacija Kameruna
Фудбалска репрезентација Камеруна / Извор: Профимедиа

Били су фаворити.

Фудбалери Камеруна ремизирали су против Јамајке (1:1) у припремној утакмици пред Светско првенство у Катару.

Mozzart даје највеће квоте на свету на Манчестер Сити, Торино и Олимпијакос

ШВАЈЦАРЦИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК: Провокаторима Џаки и Шаћирију придружио се и Јашари

СРБИЈА МОЖЕ БИТИ ИЗНЕНАЂЕЊЕ ЗА СВЕ: Легендарни Кака предвиђа успех Орлова на Мундијалу

"Неукротиви лавови" немају добру увертиру пред почетак Мундијала, пошто су поражени на претходна два своја дуела од Јужне Кореје (1:0) и Узбекистана (2:0).

У првом полувремену меча са Јамајчанима није било голова, да би у наставку били нешто занимљивије. Прво је Мекмастер на истеку сата игре донео предност северноамеричкој нацији.

Каиба је у 74. минуту поравнао резултат и спречио да Камерунци претрпе нови пораз. Следећи и последњи дуел пред Светско првенство селекција из Африке игра против Панаме 18. новембра.

Камерун је, да подсетимо, у групи са Србијом, Бразилом и Швајцарском, а први дуел у Катару играју против Швајцарске 24. новембра.