КАМЕРУНЦИ РАЗОЧАРАЛИ ПРОТИВ ПАНАМЕ: Србији прети опасност само од Чупа-Мотинга, све остало је танко

18.11.2022. 13:33
Fudbalska reprezentacija Kameruna
Фудбалска репрезентација Камеруна / Извор: Профимедиа

Шкрипи у нападу.

У последњој провери пред почетак Светског првенства у Катару фудбалери Камеруна одиграли су нерешено (1:1) са Панамом у пријатељској утакмици одиграној у Дохи. Ривал Србије у групи "Г" одиграо је прилично слабо и још једном показао да у лошој форми стиже на Мундијал.

Буди у тиму који не губи - сваког дана Мундијала Mozzart дели 11 пута по 50.000 динара

СРБИЈА ЋЕ БИТИ ПРВАК СВЕТА! У четвртфиналу падају Хрвати, ево кога ће Орлови ПОБЕДИТИ у финалу (ФОТО)

ЉУДИ, БРАЗИЛЦИ НАС СЕ ПЛАШЕ: Процурео Титеов састав за меч са Србијом (ФОТО)

Селектор Камеруна Ригоберт Сонг извео је готово најјачи састав у сусрету са Панамом, али мало тога је функционисало како треба у првих 45 минута. Поготово је шкрипело у офанзивним акцијама, видело се да нема идеје у завршном пасу и да ће тешко до гола у првом делу игре.

Сонг је у наставку убацио најбољег играча Ерика Чупо-Мотинга, Басагога и Пјер Кундеа, што је убрзо дало резултат.

Управо је Чупо-Мотинг  својим голом у 48. минуту донео Камеруну предност када је из другог покушаја, само три минута пошто је ушао у игру  - погодио мету.

Ипак, само седам минута Муриљо је из слободњака поравнао за коначан резултат.

До краја Камерунци наставили са јаловим нападим, а једину шансу имао је Чупо - Мотинг који је у 89. минуту погодио стативу, када је шутирао главом после корнера.

Камерунци свој први меч на Мундијалу играју 24. новембра против Швајцарске.

НЕ ПРОПУСТИТЕ! Све вести о Мундијалу у Катару прочитајте ОВДЕ.