СВЕ ПРШТАЛО НА ПОЛУВРЕМЕНУ ФИНАЛА: Мбапеу пукао филм, држао говор у свлачионици, пале и псовке (ВИДЕО)

21.12.2022. 11:48
Kilijan Mbape
Килијан Мбапе / Извор: Фото: Twitter Printscreen/The КМ7 Тимелине.

Најбољи играч Француске није желео да ћути.

Фудбалери Француске нису успели да одбране светску титулу, пошто су поражени од Аргентине после пенала у финалу Мундијала у Катару.

ЗАНЕТИ: Меси није надмашио Марадону

ХАОС У АРГЕНТИНИ: Меси ЕВАКУИСАН хеликоптером

ПРИЧА О ДВА МУНДИЈАЛСКА ТРОФЕЈА: Богиња се додељивала до 1970. УКРАДЕНА је и није пронађена! Копија се налази у Енглеској

Била је то утакмица за фудбалске сладокусце. “Триколори” су додоуше подбацили у првом полувремену, губили су са 2:0, што је довело до реакције у свлачионици на полувремену.

Један од оних који је бурно реаговао био је најбољи играч “галских петлова” Килијан Мбапе. Нападач ПСЖ-а је одржао мотивациони говор у којем није бирао речи како би разбудио саиграче.

- Не можемо горе од овога. Можемо да се вратимо, морамо некако ово да изгурамо. Примили смо два гола, али можемо да се вратимо. Је*** момци, ово се дешава сваке четири године, је*** - грмео је Мбапе.

Најбољи фудбалер Француске је у финишу меча дао два гола за изједначења, затим је анулирао и Месијев погодак у продужетку, али је круна отишла у Аргентину после пенал серије. Мбапе ипак није свемогућ...

НЕ ПРОПУСТИТЕ! Све вести о Мундијалу у Катару прочитајте ОВДЕ.