ОБРТ СИТУАЦИЈЕ: Ипак, следи ДОЧЕК за Французе! Морају пред народ

Килијан Мбапе, Антоан Гризман / Извор: Профимедиа

Иако је председник Француског фудбалског савеза, Ноел Ле Гре, првобитне током дана изјавио дочека неће бити десио се обрт, али још није познато ко га је креирао.

ОГЛАСИО СЕ МБАПЕ: Са ДВЕ РЕЧИ улио Французима нову наду!

ПОСЛЕ СРЕБРА У КАТАРУ - ОЧЕКИВАНО ИЛИ НЕ? Најбољи француски играч неће више играти за национални тим

СРАМНО: Ловрен и Брозовић скандирали „за дом спремни“ и показивали на клање Срба

Фудбалски савез Француске је саопштио да се Ле Гре вратио у Париз пре екипе и да није био обавештен о одлуци играча и стручног штаба да изађу пред навијаче и прославе освајање другог места на Мундијалу у Катару, нешто после 20 часова.

Французи нису одбранили титулу у Катару, након веома узбудљиве утакмице. Успели су "Триколори" да се врате у меч и надокнаде два гола заостатка у последњих десет минута, а пошто је након 90 минута на семафору стајало 2:2, играли су се продужеци. Након додатних 30 минута, обе екипе су постигле по гол, те је резултат био 3:3, а после бољег извођења једанаестераца, Аргентина је стигла до трофеја.

Наравно, да играчима није било до дочека, али неко их је очигледно "убедио". Звучи као да је то ствар политике, али јасно је да то никада вероватно нећемо сазнати.