02.12.2022. 18:45
Zlatko Dalić
Златко Далић / Извор: Профимедиа

"Неспоразум"

Селектор Канаде Џон Хердман одговорио је на коментаре стратега Хрватске Златка Далића да није пришао да му честита победу након утакмице другог кола Мундијала у Катару, коју су Ватрени добили са 4:1.

ТОТАЛНА ЛУДНИЦА У ГРУПИ Х: Србија сазнала потенцијалног противника у осмини финала

ПОМЕНУО ГА ЈЕ У ПРЕНОСУ И ДОБИО ОТКАЗ НА ПОЛУВРЕМЕНУ: Коментатор остао без посла, нису му дозволили да заврши меч

ИСПЛИВАЛО ПРЕД ОДЛУЧУЈУЋИ МЕЧ ГРУПЕ: Туча репрезентативаца после дуела с Африканцима једва спречена - голман и ВЕДЕТА тима не причају!

Далић је истакао да је то био неспортски гест Хердмана, који је и пре утакмице са коцкастима имао једну некоректну изјаву.

Хердман се правда да је у питању само неспоразум.

- Руковали смо се пре утакмице. На крају утакмице сам хтео да урадим оно што и са белгијским селектором Мартинезом и сваким другим тренером. Кад сам се окренуо, Далић је већ био у терену и славио је са играчима. Имао је шта да прослави, победио је Канаду. Кад сам ушао у терен, руковао сам се са судијом, са играчима, али њега нисам видео - изјавио је Хердман.

НЕ ПРОПУСТИТЕ! Све вести о Мундијалу у Катару прочитајте ОВДЕ.