ОРЛОВИ УБАЦИЛИ У ПЕТУ: Србија за два минута дала ДВА гола, Тадић и Влаховић комбинују "жмурећи" (ВИДЕО)

18.11.2022. 17:49
Gol
Гол / Извор: Фото: Youtube Printscreen/UltrasHD

Као на игрици.

Фудбалери Србије у генералној проби пред Мундијал играју са Бахреином, а после првих 45. минута било је 1:1. Капирен Душан Тадић је из слободњака довео Орлове у вођство, а поравнали су домаћини са пенала.

(УЖИВО) Бахреин - Србија 1:3! Тадић и Влаховић за минут решили победника (ВИДЕО)

КАПИТЕНЧИНО НАША! Какав спектакуларан гол Тадића из СЛОБОДЊАКА - Бразилци се већ тресу (ВИДЕО)

НЕСМОТРЕНО - ОВО НЕ СМЕ ДА СЕ ДОГАЂА: Србија направила ПЕНАЛ, Бахреин изједначио са беле тачке (ВИДЕО)

На старту другог полвуремена видели смо прави блицкриг Србије.

Најпре је после сјајног паса Влаховића капитен Тадић поново погодио, и то сјајним ударцем.

Да би само минут касније ас Ајакса узвратио асистенцијом Влаховићу за 3:1. Сјајан показатељ да њих двојица могу да сарађују "жмурећи".

НЕ ПРОПУСТИТЕ! Све вести о Мундијалу у Катару прочитајте ОВДЕ.