ПОНОВИЛА СЕ РУСИЈА 2018: Да ли је Србија ОШТЕЋЕНА ЗА ПЕНАЛ? (ВИДЕО)

02.12.2022. 22:43
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Фото: TwitterPrintscreen/@TheEuropeanLad

Процените сами...

Фудбалска репрезентација елиминисана је са Светског првенства у Катару након пораза од Швајцарске (2:3). Јасно је да "Орлови" имају за чим да жале, али право питање је - "Да ли је Србија оштећена за пенал?"...

МИЛЕНКОВИЋ ЈЕ ХЕРОЈ! Урадио је надљудску ствар - није пребио Џаку ПОСЛЕ ОВОГА (ВИДЕО)

СОЧНА ПСОВКА ПИКСИЈА: Детаљ преноса КОЈИ ЈЕ МНОГИМА ПРОМАКАО (ВИДЕО)

УХВАТИО СЕ ЗА "ОНУ СТВАР" Радовање Влаховића о ком свет прича! Одговор на провокације (ФОТО)

Просто је невероватно да ниједна судијска одлука на утакмицама Србије и Швајцарске на два Светска првенства не иду у корист Орлова.

На прошлом Светском првенству гледали смо како Феликс Брих срамно не досуђује пенал за Орлове после очигледног држања у казненом простору од стране одбране ривала, а он је данас можда добио и наследника.

То је аргентински арбитар, Фернандо Рапалини, који је у 65. минуту одлучио да својом новом одлуком распали тензије до мере да су сви са клупе Србије ушли на терен у намери да му одбрусе.

Неки су добили и жути картон због протеста, а селектор Драган Стојковић Пикси морао је да смирује страсти.

Утрчавао је Александар Митровић у казнени простор Швајцараца у 65. минуту утакмице, а тада је био повучен за врат од стране Видмера. То се апсолутно видело на поновљеном снимку, а аргентински судија почео је само да маше руком да нема никакву намеру да досуди казнени ударац. Шта је онда радила ВАР соба у том моменту, и то је дискутабилно.

Да ли је овакав старт довољан за једанаестерац на Мундијлу процените сами...

НЕ ПРОПУСТИТЕ! Све вести о Мундијалу у Катару прочитајте ОВДЕ.