УМАЛО БЛАМАЖА: Немци једва савладали Оман у последњем мечу пред Катар

16.11.2022. 20:39
Fudbalska reprezentacija Nemačke
Фудбалска репрезентација Немачке / Извор: Реутерс

Никлас Фулкруг стрелац јединог поготка у 80. минуту.

Фудбалска репрезентација Немачке прилично тешко савладала је Оман са 1:0 у генералној проби пред Светско првенство у Катару, а једини гол постигао је Никлас Фулкруг у 80. минуту.

Турска и Алжир доносе највеће квоте на свету

ПОЈАВИЛА СУ СЕ ТРИ МУШКАРЦА... Општи КУРШЛУС у Катару - Обезбеђење претило новинарима - ВЕЛИКИ ИНЦИДЕНТ (ВИДЕО)

УСПЕЛА ГЕНЕРАЛКА: Аргентина убедљива против УАЕ

Немци су у првом полувремену створили само две прилике и то тек у последњих 15 минута. Сане је из слободног ударца у 33. минуту, да би у судијској надоканди Мукоко промашио из веома добре позиције.

У других 45 минута истакао се голман Омана Ал Мукаини одличним интервенцијама, посебно оном у 55. минуту после покушаја Керера. Имао је Оман и велику прилику за гол, али је Рабох пропустио велику шансу у 73. минуту, да би Фулкруг био прецизан на асистенцију Хавефца и тако спасио Панцере бламаже.

НЕ ПРОПУСТИТЕ! Све вести о Мундијалу у Катару прочитајте ОВДЕ.