АБА 2: Динамик ПРЕОКРЕТОМ савладао бившег европског ПРВАКА! (ФОТО)

02.11.2017. 19:25
KK Dinamik
KK Динамик / Извор: МН Press

Водила се велика борба.

Кошаркаши Динамика победили су у 4. колу Аба 2 лиге екипу Босне 73:65 (по четвртинама 19:20, 8:12, 27:19, 19:14). Изабраници Оливера Поповића лоше су отворили утакмицу и дозволили гостима да на полувреме оду са пет поена предности, али су у наставку појачали темпо и преокретом дошли до тријумфа.

ЦЕЛА АРЕНА СКАНДИРАЛА МУ ЈЕ ИМЕ: Звезда приредила ВЕЛИКО изненађење Луки Митровићу! (ВИДЕО)

СТИЖУ СЈАЈНЕ ВЕСТИ ИЗ ХОЛИВУДА: Тео капитен поново ПРОХОДАО! (ФОТО)

Oliver Popović
Оливер Поповић / Извор: МН Press

ЛУЧИЋ СЕ ОПОРАВЉА: После операције се огласио и на ЈЕДНОСТАВАН начин се захвалио на подршци (ФОТО)

Најефикаснији у тиму домаћина био је Крстић са 20 кошева, Ђурасовић је дао 16, а Елдриџ 15. Код Босне, Кнежевић је доминирао са 18 поена, док је једини још био двоцифрен Штурановић са 12 кошева.

Динамик је у досадашњем току забележио по две победе и пораза, док Босна Ројал има један тријумф и три неуспеха.

Табела: Вршац 4-0, Тиват 3-1, Крка 3-1, Зруињски 2-2, Борац 2-2, Сплит 2-2, Динамик 2-2, Приморска 2-1, Босна 1-3, Рогашка 1-3, Ловћен 1-2, Охрид 0-4.