АБА ЛИГА: Цибона боља од Пантера на отварању 9. кола

04.12.2020. 21:56
KK Cibona
KK Цибона / Извор: Фото: АБА лига/Цибона/Жељко Бакшај

Треће славље Вукова.

Кошаркаши Цибоне савладали су у Загребу екипу ФМП-а, у првом мечу деветог кола АБА лиге са 93:80 (21:26, 32:22, 16,17, 24:15) тако стигли до треће победе у сезони.

Позови Mozzart асистента – уплати аванс са кућног прага!

ПОЗНАТА ПЛАТА ПОКУШЕВСКОГ У ТАНДЕРИМА: Србин ће зарадити милионе у Оклахоми

ФИБА ОДЛУЧИЛА: Србија путује у Грузију, балон у Тбилисију

Гости из Београда боље су почели утакмицу и после увеодних 10 минута имали предност. Међутим, Вукови су у другој четвртини успели да одиграју много боље и до полувремена обезбеде пет поена предности (53:48). У наставку је Цибона успешно чувала предност, да би у последњој четвртини и дефинитивно решила питање победника.

Најефикаснији у редовима Цибоне и на читавом мечу био је Иван Новачић са 28 поена, док је је Филип Бундовић постигао 20. Код ФМП-а је Окбен Улубај постигао 16, а Немања Ненандић 15 поена, док су по 14 постигли Стефан Лазаревић и Сава Лешић.

Погледајте како изгледа Ванда Икарди, супруга Маура Икардија.