13.11.2023. 20:44
KK Cibona
KK Цибона / Извор: Фото: АБА лига/Крка/Драго Перко/косарка.си

Крка претрпела шести пораз.

Кошаркаши Цибоне савладали су Крку са 72:54 (17:11, 17:17, 12:11, 26:15) у последњем мечу седмог кола АБА лиге. Цибони је ово друга победа у сезони, док је Крка доживела шести пораз.

ТИМ ИЗ АЗИЈЕ ЕВРОЛИГАШКЕ МЕЧЕВЕ ИГРА У БЕОГРАДУ: Дошло је до додатних промена Макабијевих терминаOded KataÅ¡

ПАНТЕР ПРИЗНАО: Меч у Мадриду ми је најтежу у каријериKevin Panter

ПАНТЕР ПРИЗНАО: Меч у Мадриду ми је најтежу у каријери

Давидовац проговорио о раду са Сферопулосом: "Немамо времена за тренинге..."Janis Sferopulos, KK Crvena zvezda, Dejan Davidovac

Давидовац проговорио о раду са Сферопулосом: "Немамо времена за тренинге..."

Цибона је боље ушла у меч и стекла предност коју је чувала до краја прве деонице, а затим и на полувремену утакмице. Трећа четвртине јпопут друге била скоро изједначена, да би Вукови дефинитивно преломили меч у последњих deswet минута за нови тријумф.

Најрасположенији у домаћем тиму био је Ајзеа Казинс са 16 поена и по шест скокова и асистенција, а једини двоцифрени уз њега, био је Јуриј Мацура са 10 поена. У редовима Цибоне, Домагој Вуковић је уписао 16 поена, а пратио га је Томислав Буљан са 14