АБА ЛИГА: Цибона у Словенији дошла до четврте победе (ФОТО)

10.12.2018. 20:48
Brendis Rajli Ros
Брендис Рајли Рос / Извор: Фото: Крка/Драго Перко/косарка.си

Вукови савладали Крку у Новом Месту.

Кошаркаши Цибоне прекинули су серију од три пораза пошто су на гостовању у Словенији савладали Крку са 100:90 (35:25, 13:25, 23:22, 29:18) у 10. колу АБА лиге.

ДЕНВЕР МОРАО ДА РЕАГУЈЕ: Јокићу стигло велико појачање (ФОТО)

ПАРТИЗАН СУТРА ПРОТИВ АСВЕЛА: Тринкијери зна тактику за победу. ОВО ће му бити потребно (ФОТО)

Вукови су у ефикасној првој четвртини постигли 35 поена имали двоцифрену предност, али је Крка до полуврмена направила преокрет и на велики одмор отишла са два поена вишка. Међутим, успели су гости да се поново разиграју у другом полувремену и дођу до важног тријумфа, четвртог ове сезоне у регионалном такмичењу.

Цибону су предводили Марко Љубичић са 21 и Дамир Маркота са 20 поена, док је у редовима домаћина са 25 поена најефикаснији био Лука Лапорник, а пратио га је Домен Братож који је постигао 16.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.