АБА ЛИГА: Мега наставља са ПОСРТАЊЕМ, Загрепчани ИЗНЕНАДИЛИ у Београду (ВИДЕО)

24.11.2019. 14:41
Dejan Milojević
Дејан Милојевић / Извор: МН Press

Изабраници Дејана Милојевића доживели пети пораз заредом.

Кошаркаши Меге наставили су са лошим играма у АБА лиги. Изабраници Дејана Милојевића претрпели су пети узастопни пораз у регионалном такмичењу, овог пута код куће од Цибоне која је славила резултатом 76:72 (20:20, 22:13, 15:27, 15:16).

ЧИМ ЈЕ СЕО НА КЛУПУ: Шакота ПРОГОВОРИО о појачањима Црвене звезде

ПРИСЕТИО СЕ СЛОВЕНИЈЕ: Ево шта је прослављени репрезентативац рекао о избору Кокошкова на место селектора

ПРЕД ДЕРБИ У МОРАЧИ: Тринкијери и Величковић знају како до тријумфа над ЗАХУКТАЛИМ противником

Меги није помогло ни што је на полувремену имала предност од девет поена (42:33). Трећа четвртина била је кобна за домаћина, пошто је хрватски тим добио са убедљивих 15:27. Цибоси су показали веће стрпљење у драматичној завршници и на крају уписали трећи тријумф у осам кола.

У победничком тиму најефикаснији је био Филип Бундовић са 26 поена и девет скокова, уз индекс корисности 34. Код Меге, једина светла тачка био је Марко Симоновић са 23 поена и осам ухваћених лопти.

Црвена звезда - Морнар (18)

Погледајте како изгледа Каролина Дијаз, изабраница легендарног бразилског фудбалера Каке.

АМЕРИ НЕ ДАЈУ НА БОГДАНА: Бруталан ОДГОВОР критичарима због напада на Богдановића (ВИДЕО)

ЗЕМЉОТРЕС ПРЕКО БАРЕ: НБА уводи КУП, у плеј-офу и десета франшиза! Ево када све ступа на снагу...

ЦЕНИМ ТО, ЧОВЕЧЕ: Леброн послао МОЋНУ поруку Гудурићу током шутирања слободног бацања (ВИДЕО)

КЛАСА ЈЕ ВЕЧНА: Стојаковић у ОДЕЛУ 11/11! Задивио и Богдана и Бјелицу (ВИДЕО)

НБА: Гудурић очима НЕ ВЕРУЈЕ! Обрва ШОКИРАО цео Мемфис, ДОМИНАЦИЈА Краља (ВИДЕО)