04.11.2022. 20:42
FMP - Mornar
ФМП - Морнар / Извор: МН Press

Блистали Михаиловић и Расел...

У оквиру шестог кола регионалне АБА лиге, кошаркаши Морнара савладали су МЗТ у Скопљу резултатом 77:94.

СПЕКТАКУЛАРНИ БОНУСИ УЗ ИГРУ НЕДЕЉЕ: Заиграј Wild Icy Фруитс и прикупи прегршт ПОКЛОН СПИНОВА!

ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ОБРАДОВИЋА: Центар Партизана ПОЛОМИО КОСТ!

ОДЛАЗИ ИЗ АТИНЕ? Јанакопулос донео одлуку о Радоњићу!

Прво полувреме донео је скоро стотину поена, а са предношћу га је завршио домаћин само да би у наставку у потпуности пао.

Барани су се у трећој деоници одвојили на двоцифрену предност и на "крилима" исте у последњих 10 минута стигли до убедљиве победе.

До тријумфа их је предводио Владимир Михаиловић са 25 поена. Дерон Расел је меч завршио са 22, Марко Пецарски са 13, док је двоцифрен био и Антонио Вранковић са 12 поена.

Код противника се истакао Бојан Крстевски са 22 поена. Мајк Кофи је имао 14, док је Војдан Стојановски стао на 12 поена.

Морнар сада има по три победе и пораза, док је МЗТ у шест утакмица само једном славио. После репрезентативне паузе Морнар ће играти са Мегом, док ће МЗТ на мегдан ФМП-у.