АБА ЛИГА: Морнар убедљив против Игокее (ФОТО)

12.10.2019. 22:38
KK Mornar
KK Морнар / Извор: Фото: Морнар

Друга победа Барана.

Кошаркаши Морнара убедљиво су савладали Игокеу у Бару са 92:78 (21:13, 21:20, 23:18, 27:27) у мечу другог кола АБА лиге и тако остварили и други тријумф, док су гости из Лакташа претрпели други пораз.

ФЕНЕР ИМА ДВА ЛИЦА: У Евролиги је мала маца, али је зато у Турској БЕСНИ ТИГАР

СЕЋАТЕ ЛИ СЕ ДЕЈАНА КРАВИЋА? Брутално ЗАКУЦАВАЊЕ бившег репрезентативца Србије! (ВИДЕО)

НУЛА ОД ИГРЕ: Ево ко је по Тринкијерију био најгори против Приморске!

Домаћин је био бољи ривал од старта меча и стекао је осам поена предности после прве четвртине, а то вођство је успео да сачува и на полувремену. Барани су меч дефинитивно преломили у трећој чертвртини после налета Игокее у којем су гости смањили на четири поена заостатка, али је Морнар у последњу четвртину ушао са 14 поена вишка и рутински је привео меч крају.

Дерик Нидам и Џејкоб Пулен су са по 22 поена предводили Морнар, док је Волес додао 14. Код гостију су Оливер Стевић и Далибор Илић били најефикаснији са по 15 поена.