АСВЕЛУ МАЛО ЈЕДНО ПОЛУВРЕМЕ: Фенербахче прегазио француски тим у наставку

19.10.2023. 22:04
KK Fenerbahče
KK Фенербахче / Извор: Фото: Еуролеагуе

Трећа победа турског тима.

Кошаркаши Фенербахчеа остварили су трећу победу у сезони пошто су у Истанбулу савладали Асвел са 101:86 (16:28, 26:27, 30:15, 29:16) и тако оставили француски клуб на полследњој позицији без победе после четири кола.

Гледај Партизан Mozzart Бет уживо и искористи највеће квоте на свету

БАНКИ ПРЕД ДОЛАЗАК ЗВЕЗДЕ: Играмо против тима који има амбицију да буде у врху Европе

ОДГОВОРИЛИ НА ОПТУЖБЕ: Непрофесионалан став клуба који све своје пропусте покушава пребацити

Асвел је одлично ушао у утакмицу и чак имао двоцифрену предност против Фенербахчеа и чинило се да би француски клуб могао да стигне до прве победе у сезони, нарочито када је стекао 18 поена предности у другој четвртини, мада је она на полувремену била мања (55:42). Међутим, све наде Асвела пале су у воду у наставку. Фенербахче је кренуо да меље госте и у другом полувремену им убацио 59 поена за тотални преокрет и победу.

Скоти Вилбекин је са 18 поена предводио Фенербахче, док је поен мање постигао Тарик Биберовић, а Марко Гудурић је буацио 14. Код Асвела је одличан био Френк Џексон са 25 поена, док су Нандо Де Коло и Жофри Ловерњ убацили по 11.