БЕЗ МИЛОСТИ: Никола Јокиц ЧУПАО обрве моћном Дејвису (ВИДЕО)

08.04.2017. 08:16
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Профимедиа

Денвер славио на тешком гостовању у Њу Орлеансу.

Кошаркаши Денвера победом против Њу орлеанса задржали су минималне шансе да се пласирају у плеј-оф – 122:106.

ЈОКИЋ ПОКРАДЕН! Амери СТАЛИ у ЗАШТИТУ Србина, УЧИЊЕНА му је ВЕЛИКА неправда (ВИДЕО ФОТО)

Још једну одличну партију у дресу тима из Колорада пружио је Никола Јокић, који је за 29 минута постигао 23 поена (9/13 из игре, 2/2 за три, 3/4 слободна бацања), уз 12 скокова, 5 асистенција, 2 украдене и 7 изгубљених лопти.

Пеликанси су се добро држали до полувремена (51:50), али су у наставку утакмице домаћи кошаркаши заиграли знатно боље и меч су преломили у трећем периоду који су добили са 41:24.

Џамал Мари је са 30 поена (10/14 из игре) поставио рекорд каријере, а додао је и 5 асистенција, Гери Херис је уписао 20 поена, 6 скокова и 9 успешних додавања, док је Данило Галинари меч завршио са 13 кошева.

Пеликансе је предводио Ентони Дејвис са 25 поена (11/27 из игре) и 6 скокова, а Џордан Крофорд је забележио 20 кошева. Демаркус Казинс није улазио у игру.