Бивши кошаркаш Партизана хапшен због троге, а сада је у центру НОВОГ скандала
Бивши кошаркаш Партизана, Рашон Томас, поново се нашао у центру скандала након што га је његов садашњи клуб, Динамо Сасари, суспендовао пред утакмицу против Бреше.
Италијански клуб је поред њега казнио и Дерила Мејсона и Карлоса Маршала, али није прецизирао због чега се овај трио нашао на хлађењу уочи важног меча 30. кола тамошњег првенства.
Овакав потез клуба додатно је подгрејао приче о проблематичном понашању Американца, који је још током боравка у Београду имао озбиљне проблеме. Наиме, он је 2019. године био ухапшен у Сједињеним Америчким Државама јер је полиција током рутинске саобраћајне контроле у његовом аутомобилу пронашла екстази, марихуану и боце канабисовог уља.
Полицајци су тада реаговали због снажног мириса дроге који се ширио из возила, након чега је кошаркаш завршио у притвору округа Кук. Слободу је повратио тек након што је уплаћена кауција од 32.000 долара.