БОБИ ЈЕ НАЈОМИЉЕНИЈИ ИГРАЧ У НБА ЛИГИ! Ово шта је Србин урадио ће се ДУГО препричавати, противнички навијачи У ТРАНСУ (ВИДЕО)

15.04.2024. 08:22
Boban Marjanović
Бобан Марјановић / Извор: Профимедиа

Српски кошаркаш Бобан Марјановић нажалост ове сезоне није добијао претерану шансу да се докаже, али је сваки минут проведен на терену искористио и показао зашто је најомиљенији играч НБА лиге.

У поразу Лос Анђелес Клиперса на гостовању Хјустону (116:105) забележио је 13 поена и осам скокова, а својим потезом у финишу меча успео је да одушеви и противничке навијаче.

Био му је ово тек 13. наступ ове сезоне, а на четири и по минута до краја, при вођству Хјустона против Клиперса 105:97 измамио је аплаузе свих у хали када је завршио на линији за слободна бацања, где је промашио оба пенала и то намерно.

То је и обећао домаћим навијачима.

У дворани Л.А. Клиперса важи правило да када противнички кошаркаш промаши оба слободна бацања, тада навијачи добијају бесплатну пилетину.

Марјановић је након првог промашеног бацања погледао ка навијачима, и најавио да ће промашити и друго, а онда је то и урадио и бацио их у транс.

Овим потезом још једном је купио све у НБА лиги и показао зашто је један од највољенијих играча у Америци.