БОБИЈЕВА МАГИЈА: Српски ДИВ за само 22 минута ЗАПАЛИО Флориду (ВИДЕО)

03.11.2018. 08:18
Boban Marjanović
Бобан Марјановић / Извор: Профимедиа

Нови тријумф Клиперса.

Лос Анђелес Клиперси забележили су убедљиву победу на Флориди против Орланда 120:95, уз одличну партију Бобана Марјановића.

ЕВРОЛИГА: ЛУДНИЦА у Милану! Џејмс ЈУНАК, Мицић ТРАГИЧАР! (ФОТО)

НАШЕ СНАГЕ ЈАЧАЈУ СВАКИМ НОВИМ ДАНОМ: Тринкијери без длаке на језику о појачањима Партизана и Црвеној звезди

После изједначене прве четвртине тим из Лос Анђелеса  је у другом периоду преузео ствар у своје руке. Добили су овај део игре са 35:22 и најавили сигуран тријумф. Ниједног тренутка нису спуштали ритам и дошли су до убедљивог тријумфа и сада су на 5-4. Код победника одличан је био Бобан Марјановић, који је за 22 минута забележио 10 поена уз шут из игре 4/7 и нешто слабији са линије пенала 2/6, 11 скокова и две асистенције. Милош Теодосић за 17 минута на паркету уписао је 6 поена (2-3 из игре), 4 скока и 3 асистенције.

ТОМИЋ: Не смемо да потценимо Цедевиту

Најефикаснији на утакмици је био Лу Вилијамс са 28 поена, док је на другој страни доминирао Никола Вучевић са 22 поена, 11 скокова, по три асистенције и блокаде.

Све најновије спортске вести можете да прочитати ОВДЕ.