НБА: Трилер у Торонту решен уз звук сирене, Богдановић без поена (ВИДЕО)

12.03.2021. 09:01
Bogdan Bogdanović
Богдан Богдановић / Извор: Профимедиа

За заборав.

Богдан Богдановић одиграо је трећу утакмицу за Атланту после двомесечне паузе због повреде и још није наштеловао нишанске справе.

СЛЕДЕЋЕ НЕДЕЉЕ ЗВАНИЧНО ИМЕНОВАЊЕ: Мијаиловић најавио ПРОМЕНЕ у Партизану!

СТАНОЈЕВИЋ ПРОГОВОРИО О ЗВЕЗДИ: "Зашто да не!?" Два незгодна питања после пролаза у полуфинале КУПА

СТИГЛА НОВА СРПСКА ЗВЕЗДА: Покушевски разбио Бобијев Далас, филмски завршетак меча (ВИДЕО)

Српски бек се у трилер победи Хокса над Торонтом резултатом 121:120 није уписао у листу стрелаца. Богдановић је промашио свих шест шутева из игре, од тога пет за три поена. Искупио се за 16,5 минута проведених на терену са четири асистенције и три скока.

Меч у Торонту је решен у последњој секунди, пошто је Шнел погодио тројку уз звук сирене за тријумф гостију којим су на осмом месту Истока стигли управо Репторсе. Торонто је водио са 112:97 шест минута пре краја, али ни то му није било довољно да сруши Атланту коју је предводио Тре Јанг са 37 поена.

Богдановићев бивии тим Сакраменто је савладао Хјустон са 125:105. Диарон Фокс је убацио 30 поена за Кингсе уз девет асистенција и седам ухваћених лопти, док је Немања Бјелица за 12 минута забележио четири поена и два скока.