БОГДАНОВИЋУ НИЈЕ ПОШЛО ЗА РУКОМ: Убедљиви пораз Атланте - ређали се Богданови ПРОМАШАЈИ!

18.12.2020. 08:38
Bogdan Bogdanović
Богдан Богдановић / Извор: Профимедиа

Трећа предсезонском утакмица.

Српски кошаркаш Богдан Богдановић одиграо је слабу утакмицу у поразу Атланте од Мемфиса, резултатом 128:106. Богдановићу је очигледно потребно време да се адаптира на нову средину и уигра са саиграчима, који су претрпели други пораз у трећој предсезонској утакмици.

НЕВЕРОВАТНО: Кобијева супруга ТУЖИЛА мајку за ИЗНУДУ! Тражи од ћерке ПЕТ милиона долара

ИАКО СУ У СЕРИЈИ ПОРАЗА: Тренер Валенсије на ЈЕДИНСТВЕН начин ОПИСАО Звезду!

ЕВРОЛИГА: И од зла може горе, брука Фенера у Литванији, Мицић није успео одведе Ефес до победе (ФОТО)

Гризлиси су наставили да побеђују, а после изједначеног првог полувремена, одлучујућу предност стекли су у трећој четвртини.

Тај део игре решили су у своју корист резултатом 31:17 и повратка за хоксе није биле.

Богдан је на терену провео 27 минута и за то време постигао девет поена, имао седам скокова, две асистенције и по једну блокаду, украдену и изгубљену лопту. Из игре је погодио само четири шута из 11 покушаја, док му је учинак за три поена био 1/5.

Најбољи у редовима Атланте био је Хантер са 22 поена, седам више од Треа Јанга.

На другој страни, Мемфис је предводио трио Брукс-Валанчунас-Морант. Брукс је био најефикаснији са 24 поена, Валанчунас је уписао дабл-дабл са 20 поена и 13 скокова, баш као и Морант (18 поена, 13 асистенција).

Две екипе одиграће још један меч, у ноћи између суботе и недеље, од 2.00 по средњоевропском времену.