ЦЕДЕВИТА ЈЕ УГОСТИЛА КАРПОШ: Резултат ће ЗАНИМАТИ навијаче ПАРТИЗАНА (ФОТО)

24.02.2017. 21:33
KK Partizan
KK Партизан / Извор: МН Press

Одигран први меч 24. кола АБА лиге.

У првом мечу 24. кола АБА лиге, Цедевита је савладала Карпош Соколи 81:77 (36:39). Директан ривал Партизана у борби за другу позицију на табели, мучио се током целог меча, да би у финишу преломио сусрет и надиграо чврсте Македонце.

Загрепчани први пут направили резултатски преокрет у трећој четвртини и у последњу деоницу ушли са поеном предности (61:59). Наставак је био потпуно неизвестан, обзиром да су гости поново на три минута до краја, смањио на пола коша.

АБА ЛИГА: Десетковани Партизан СЛОМИО Задар у ДРАМАТИЧНОЈ деоници (ВИДЕО ГАЛЕРИЈА)

KKPart
KKPart / Извор: МН Press

НОВИ МАЛЕР У ПАРТИЗАНУ: Отпао још један ВАЖАН кошаркаш (ФОТО)

Најефикаснији код Загрепчана, био је Марко Араповић убацивши 16 поена, два мање убацио је репрезентативни центар Миро Билан, док су у саставу Карпоша блистали Драган Лабовић са 27, односно, Доминик Мавра са 18 кошева.

Задар - Цибона (18)

ТАБЕЛА: Црвена звезда 22-1, Цедевита 18-6, Партизан 17-6, Будућност 16-7, Цибона 11-12, Игокеа 11-12, ФМП 10-13,  Олимпија 10-13, Мега Лекс 9-14, МЗТ 8-15, Карпош Соколи 9-15, Морнар 7-16, Крка 7-16, Задар 7-16.

Више о KK Партизан, можете да прочитате ОВДЕ.