ЦРНО-БЕЛА МАШИНА ВЕЋ ГАЗИ: Партизан ДЕМОЛИРАО Морнар у Клужу

14.09.2019. 19:23
Andrea Trinkijeri
Андреа Тринкијери / Извор: МН Press

У финалу против Душка Вујошевића или Жељка Обрадовића.

Кошаркаши Партизана пласирали су се у финале турнира у румунском Клужу. Црно-бели су убедљиво савладали Морнар из Бара са 77:60 (21:14, 20:16, 18:9, 18:21). Изабраници тренера Андрее Тринкијерија су више од 30 минута доминирали тереном, а тек у самом финшу Брани су успели да смање резултат и изборе се за частан пораз.

Кошаркаши Партизана су већ на старту утакмице стекли предност, па је после 5 минута, резултат гласио 12:5, док је на истеку првог периода било 21:14 у корист црно-белих.

БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: Италијан УПОРЕДИО себе са Вујошевићем и ОТКРИО до када ОСТАЈЕ у Партизану!

БОМБЕТИНА: Доста је било ПЕНЗИЈЕ, Дарко Миличић се ВРАЋА кошарци! (ВИДЕО)

СРБИЈА И ЧЕШКА СУ СЕ БОРИЛЕ ЗА ПЕТО МЕСТО: Ево како је велики љубимац Гробара пратио меч (ФОТО)

У другој и трећој деоници, црно-бели су наставили да увећавају предност која је током меча износила и више од 20 поена. У последњој четвртини, Парни ваљак је одржавао предност и тако најавио сутрашње финале.

У борби за трофеј Партизан ће у недељу играти са победником из дуела Клужа који предводи Душко Вујошевић и Фенербахчеа на чијој клупи је још једна легенда црно-белих Жељко Обрадовић.

ПАРТИЗАН НИС: Валден 12, Загорац 14, Јовановић, Гордић 6, Параховски 6, Јарамаз 10, Милетић 8, Величковић 5, Томас 8, Пејнерс 6, Мозли 2

МОРНАР: Павићевић, Рејли-Рос 5, Нидам 11, Пулен 7, Шеховић 4, Мугоша, Павић, Волер 13, Маркота 2, Вујошевић, Бегић 6, Луковић 12

Погледајте како изгледа Ванда Нара, супруга и агент Маура Икардија.