ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПОРАЖЕНА ОД БУДУЋНОСТИ: Риверс је после меча рекао ОНО што СВИ мисле

17.04.2019. 22:27
Kej Si Rivers
Кеј Си Риверс / Извор: МН Press

Американац је био самокритичан.

Кошаркаши Црвене звезде нису успели да почисте Будућност у финалној серији АБА лиге. После две победе у Београду, тим са Малог Калемегдана поражен је у Морачи резултатом 80:72, а Кеј СИ Риверс је после утакмице изјавио да је главни узрок пораза јако лоша игра црвено-белих у другом полувремену.

ДА УЗМЕМ ПИШТОЉ И ДА СЕ УБИЈЕМ? Репеша после победе над Звездом БЕЗОБРАЗНИЈИ него икад (ВИДЕО)

ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД БУДУЋНОСТИ ЛАЗИЋ ШОКИРАО СВЕ: После ОВЕ изјаве сви су му АПЛАУДИРАЛИ (ВИДЕО)

ОТКРИО ЈЕ НЕШТО БИТНО ПОСЛЕ ПОРАЗА: Томић ПРИЧАО о изостанку Перпероглу у Подгорици (ВИДЕО)

Риверс је био феноменалан у првом полувремену у ком је убацио нестварних 19 поена, али је у другом потпуно стао, као и цела екипа.

- Одиграли смо веома добро у првом полувремену. Контролисали смо дешавања на паркету, успешно се борили са притиском од стране навијача и агресивном одбраном ривала. План је био да наставимо у истом ритму и у наставку, али нисмо били довољно ментално јаки, нисмо имали довољно концентрације - рекао је Американац после меча за Спорт Клуб.

Затим је открио и шта је био узрок пораза.

- Направили смо много грешака, промашили много шутева у наставку меча, нисмо били на висини задатка ни у одбрани. Будућност је казнила наш пад и стигла до победе. Како до тријумфа у мечу који следи? Морамо да одиграмо од првог до последњег минута, на начин на који смо одиграли прво полувреме - поручио је Риверс.

Погледајте како изгледа Мина Милутиновић, девојка Немање Недовића.