ЦРВЕНО-БЕЛИ ПРЕЖИВЕЛИ ПАКАО: Повреда НАЈБОЉЕГ играча ЗАБРИНУЛА све! Давидовац ПРЕЛОМИО

СрбијаДанас
KK Crvena zvezda
KK Црвена звезда / Извор: МН Press

Права драма.

У четвртом колу АБА лиге у дворани Ранко Жеравица састали су се екипе Меге и Црвене звезде. Након невероватне кошаркашке драме победу је однела екипа Звезде резултатом 73:76. Такође, оно што је обележило меч је свакако и повреда Лојда као и искључење тренера црвено-белих Саше Обрадовића.

ЛУДИЛО НА КРАЈУ СВАДБЕ: Млади свирали на увце - Никола се одмах попео на столицу (ФОТО)

СВЕ ЈЕ МОГЛО БИТИ ДРУГАЧИЈЕ: Мишко причао о Звезди, Партизану и Џордану Лојду!

КОКОШКОВ САСТАВИО СПИСАК: Орлови у ПРОБЛЕМУ - без играча из НБА и Евролиге, мука и са ПОВРЕДАМА!

Тренер Црвене звезде Саша Обрадовић искључен је на почетку треће четвртине и клуб са Малог Калемегдана у наставку дуела био је без главног тренера.

Млади кошаркаши Меге пружили су жесток отпор фаворизованој Звезди и на крају су после велике борбе пали у завршници.

Јунак црвено-белих је Дејан Давидовац који је погодио вероватно и кључан кош у финишу за 74:70.

Утакмица је отворена у одличном ритму, а поготово расположени били су гостујући кошаркаши.

Шут је одлично служио црвено-беле и после шест минута игре резултат је био 20:6. Ипак, Звезда је допустила Меги да се врати.

На погон талентованог Петрушева, домаћи кошаркаши ухватили су ритам и на паузу су отишли са само шест поена заостатка.

У другој четвртини гледали смо пресликану игру. Звезда је брзо дошла до 14, али је Мега поново истопила заостатак.

У последњем минуту црвено-бели имали су 10, међутим серијом Миленка Тепића домаћи играчи долазе до -5. Са резултатом 35:40 отишло се на петнаестоминутну паузу.