ЧУДО У МАДРИДУ: О Дончићевој асистенцији дуго ће се причати (ВИДЕО)

09.04.2017. 20:47
Luka Dončić
Лука Дончић / Извор: Профимедиа

Мадриђани славили са 86:82.

Кошаркаши Реал Мадрида победили су Басконију у утакмици Лиге Ендеса, резултатом 86:82, за 19. тријумф у сезони. Највише поена за Краљевски клуб постигао је Лука Дончић - 15. Имао је и 13 скокова, као и четири додавања, али се о једном посебно прича. Крајем првог полувремена проиграо је Отела Хантера коме није било тешко да поентира. Као да је учио од капитена репрезентације Србије, Милоша Теодосића.

ЛЕПО ПРИЗНАЊЕ: Стефан Марковић блистао против Химкија и добио заслужену НАГРАДУ (ВИДЕО)

ФЕНЕР ГАЗИ РЕДОМ: У дуелу бивших Партизановаца БЛИСТАО Богдановић! (ФОТО)

У редовима Басконије највише поена дао је Родриге Беабо, 19. Некадашњи играч Црвене звезде, Јака Блажич на терену је био скоро осам минута, али се није уписао у стрелце.

Басконији је ово осми пораз у шампионату Шпаније.

ИСПОВЕСТ НЕМАЊЕ ЈОКИЋА: За разлику од Николе, у САД нисам био посвећен кошарци, већ забави код Миличића (ФОТО)