РИСТИЋ БРИЉИРАО НА ОТВАРАЊУ ЕВРОКУПА: Некадашњи кошаркаш Црвене звезда најбољи у свом тиму!

29.09.2020. 22:04
Dušan Ristić
Душан Ристић / Извор: МН Press

Српски центар најбољи појединац у својој екипи.

Кошаркаши Будућности савладали су Брешу резултатом 93:81 (19:23, 23:20, 23:22, 28:16) у премијерној утакмици првог кола Евокупа.

ЕВРОЛИГА ГА НИЈЕ ЗАБОРАВИЛА: Минут ћутања на мечевима у знак сећања на Мајкла Оџа!

ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА ОЛИМПИЈУ: Повредио се Кевин Пантер!

КАКВА ТРАНСФОРМАЦИЈА: Некадашњи кошаркаш Меге изгледа НЕПРЕПОЗНАТВЉИВО!

Меч је био неизвестан до последње деоница када су домаћи серијом 14:5 стигли до осетније предности коју су само увећали до краја сусрета.

Најефикаснији у победничком саставу били су Никола Ивановић са 22 поена, Џастин Кобс постигао је 16, а Мелвин Еџим био је на скок од дабл-дабла - 16 поена и 9 ухваћених лопти.

У гостујућој екипи бриљирао је некадашњи центар Црвене звезде Душан Ристић који је забележио 17 поена шутиравши 8/12 из игре.