ДАЛАС БРУЈИ О ВУЈОШЕВИЋУ: Ас Маверикса се ЗАХВАЉИВАО легендарном тренеру Партизана (ВИДЕО)

23.01.2023. 09:00
Duško Vujošević
Душко Вујошевић / Извор: МН Press

Није га заборавио...

Синоћни програм у НБА лиги почео је утакмицом у Даласу, где су ЛА Клиперси успели да тријумфују резултатом 112:98.

ДЕНВЕР НЕМОЋАН БЕЗ ЈОКИЋА: Нагетсима ИЗМАКЛА ПОБЕДА!

СТОТКА ПРЕД ДЕРБИ: Распуцани Анђушић водио Партизан до победе у Подгорици

НЕСЛАВАН ДЕБИ ЈОВАНОВИЋА: Игокеа пала у Чачку

Овај тријумф им је веома значајан у борби за директан пласман у плеј-оф, тачније да избегну плеј-ин, па сада имају једну победу више од Минесоте која је прва ''испод црте'' у Западној конференцији.

Далас је, предвођен Луком Дончићем, имао предност до почетка треће четвртине, а онда су гости преузели иницијативу, што је посебно дошло до изражаја у последњем кварталу који су Клиперси добили са 33:19.

Кавај Ленард је са 30 поена и девет скокова био најефикаснији у победничкој екипи, а Пол Џорџ га је пратио са 21 поеном.

Лука Дончић је овога пута уписао ''дабл-дабл'' - 29 поена, 10 скокова и четири асистенције, што је ипак скромније у односу на стандарде на које нас је навикао ове сезоне. Уз њега, у екипи Даласа су се истакли Хардавеј са 22 и Динвиди са 21 поеном.

Оно што је привукло додатну пажњу, јесу дешавања у полувремену, када је приказан снимак на коме су се играчи захваљивали својим менторима, а кошаркаш Далас Маверикса Давис Бертанс је речи захвалности упутио свом некадашњем тренеру из Партизана Душку Вујошевићу и - одушевио присталице црно-белих.

Најновије вести о KK Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа ватрена навијачица Наполија Јоланда де Риенцо