ИВАНОВИЋ ВИКНУО ЈЕДНУ РЕЧЕНИЦУ, ПА ЉУТИТО ОТРЧАО КА СВЛАЧИОНИЦИ: У овоме што је изрекао налази се суштина пораза

10.03.2023. 22:09
Duško Ivanović
Душко Ивановић / Извор: МН Press

Тешко му је пало.

Кошаркаши Црвене звезде гостовали су Панатинаикосу у мечу 28. кола Евролиге и забележили су горак пораз. На полувремену је било убедљивих 42:29 за београдског представника, било је и плус 16 (53:37) на 15 минута пре краја, али Грци су славили на крају са 75:66 и тако практично избацили црвено-беле из борбе за топ 8.

БРУКА ЗВЕЗДЕ: Црвено-бели доживели "БРОДОЛОМ" у Атини и практично се опростили од плеј-офа

Компликовано... мегакомпликовано! Макаби славио у Турској и сада су и ОНИ изједначени с Партизаном

ОХРАБРУЈУЋЕ ВЕСТИ ИЗ АТИНЕ: Најбољи стрелац Панатинаикоса НЕ ИГРА против Звезде!

Душко Ивановић, тренер клуба са Малог Калемегдана упитан је после меча како је могуће да његова екипа изгуби огромну предност и генерално се погуби у времену и простору.

- Престали смо да играмо кошарку - кратко је образложио Ивановић и сместа се упутио ка свлачионици.

Црвена звезда је готово остала и без математичких шанси за Топ 8 после овог неочекиваног и посве непријатног пораза.

Најновије вести о KK Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Пилар Рубио, супруга Серхија Рамоса