ЕВРОКУП: Цедевита Олимпија прокоцкала велику предност и упала у АМБИС (ВИДЕО)

16.10.2019. 22:53
KK Cedevita Olimpija
KK Цедевита Олимпија / Извор: Фото: АБА Лига/Цедевита Олимпија/Алеш Февжер

Одлични су били Јака Блажич и Марко Симоновић.

Кошаркаши Цедевита Олимпије доживели су трећи пораз заредом на старту Еврокупа. Овог пута боља од Словенаца била је Бреша која је на свом паркету славила са 78:71 (19:27, 20:19, 16:11, 23:14) и тако их прикуцала за дно табеле групе Ц. Пулени Славена Римца су у првом полувремену имали двоцифрену предност, али су успели да је прокоцкају и наставе да ређају неуспехе.

ЕВРОКУП: Нови пораз Будућности! КАТАСТРОФАЛНА ситуација на табели за Подгоричане

ОВО ЋЕ ЗАНИМАТИ ГРОБАРЕ: Играли су Локомотива и Лимож, а навијачи Партизана су у ТРАНСУ (ВИДЕО)

ЗВЕЗДА ГОСТУЈЕ МАКАБИЈУ: Томић причао о ИЗНЕНАЂЕЊУ у Тел Авиву, али и повреди Перпероглуа

Цедевита Олимпија је одиграла одлично прву четвртину, а у истом ритму је наставила и у другој деоници у којој је у два наврата имала по чак 14 поена предности. Ипак, Италијани су до полувремена ту разлику успели да преполове и на одмор се отишло резултатом 46:39 за Словенце.

У трећој четвртини су кошаркаши Бреше постепено топили предност ривала и пред последњих десет минута Цедевита Олимпија је имала само два поена предности (57:55). Четврту четвртину је обележила резултатска клацкалица коју су Италијани преломили у самој завршници и утакмицу су привели крају серијом 9:0.

Најбољи у Бреши били су Деандре Ленсдаун са 16 и Авуду Абас са 15 поена. У екипи Цедевита Олимпије су се истакли Коди Милер-Мекинтајер који је уписао 21 поен и Јака Блажич који је меч завршио са 18 убачених поена. Такође, одличан је био и српски кошаркаш Марко Симоновић који је остварио учинак од седам поена и девет скокова.

После овог пораза Цедевита Олимпија је једина екипа у групи Ц која нема ниједну победу након три кола.

Погледајте како изгледа Мина Милутиновић, девојка Немање Недовића.

ОГЛАСИЛИ СЕ И КИНЕЗИ: Сада се зна да ли ће Американац доћи у Партизан!

БЕЗ МИЛОСТИ: Бостонов руки погодио ОСАМ тројки за шест минута (ВИДЕО)

ТО ЈЕ ТА ЕКИПА: Џок Лендејл ПОНОВО међу црно-белима (ФОТО)

ПАРТИЗАН И ЗВЕЗДА СЕ СЕЛЕ ИЗ АРЕНЕ: Ево где ће играти ВАЖНЕ МЕЧЕВЕ у Еврокупу и Евролиги

ОТВОРИО ДУШУ: Мицић о НАЈТЕЖИМ тренуцима и одлуци да остане у Кини упркос смрти мајке