ЕВРОКУП: Руси се не ШАЛЕ - Локомотива држала ЧАС кошарке +30 (ВИДЕО)

KK Lokomotiva
KK Локомотива / Извор: Фото: Printscreen/Twitter/eurocupbasketball

Највећи ривал црно-белих у борби за прво место.

До 4. кола Еврокупа, кошаркаши Партизана и Локомотиве су биле две једине непоражене екипе у "А" групи.

Што се тиче тима из Краснодара, тако ће остати и пред наредну 5. рунду, пошто су на гостовању у Пољској демолирали Сласк резултатом 68:98 (17:27, 25:22, 19:22, 17:27).

ПОЛУВРЕМЕ У БОМБОЊЕРИ: Андора - Партизан 24:32 (УЖИВО)

ЧАНАК ПРИСУСТВОВАО ПИСАЊУ ИСТОРИЈЕ: Сензација у Партизановој групи!

ПАРТИЗАНОВ РИВАЛ СЕ ПОЈАЧАО: Стигао Американац кога гробари ОДЛИЧНО познају!

Ниједног тренутка победник није долазио у питање, а током целе утакмице руска екипа је контролисала игру и сјајним шутевима за три повећавала предност из четвртине у четвртину.

О њиховој надмоћи сведочи чињеница да су сва четири квартала решили у своју корист, не дозволивши играчима Сласка да их иједног секунда резултатски угрозе.

Само до почетка другог полувремена, Пољаци су одолевали и држали се испод двоцифрене предности Локоса (19:27), а онда је прорадила машина из Кубања.

Незаустављиви Меколум

Предвођени Ериком Mekkolumom, који је меч завршио са 22 поена, гости су наставили овосезонски терор у Еврокупу. Уз раме брату звезде Портланда Си Џеја, били су Мотли и Вендишев са по 14 поена, Томпсон је додао 11, а Кид 10 кошева.

Код Сласка, најефикаснији је био Трајс са 14 поена, Џастис је убацио два мање, а двоцифрен је био само још Коленда са 10 кошева.

Погледајте како изгледа Зое Тауран, девојка Ришаира Живковића.