ЕВРОКУП: Занимљиво прво коло у Партизановој групи после меча Тофаша и Лиможа (ФОТО)

02.10.2019. 21:16
KK Tofaš
KK Тофаш / Извор: Фото: Facebook/TofasSporKulubu

Црно-бели неће имати лак посао.

Прво коло Еврокупа у групи Б комплетирано је вечерас утакмицом између Тофаша и Лиможа у којој је турски тим остварио победу 84:71 (25:15, 17:18, 23:16, 19:22) и због кош разлике заузео прво место, испред Ритаса и Партизана који су такође остварили победе.

НЕМОЈ СА ЊИМ ДА СЕ КАЧИШ: Ево шта Амери пишу о Јокићевом брату Страхињи који је УХАПШЕН у Денверу

КРАТКО И ЈАСНО! Тринкијери ОДУШЕВЉЕН после Венеције!

СТАРТУЈЕ ЕВРОЛИГА: Звезда отпутовала у Атину, тамо је чека МОЋНИ ПАО

Од старта је Тофаш био тај који је диктирао темпо меча и врло брзо био у вођству, да би после прве четвртине домаћин имао двоцифрену предност. Лимож је до полувремена успео само да одигра егал четвртину, да би у наставку меча Тофаш додатно повећао предност и у последњој четвртини паметном игром сачувао предност за први тријумф у новој сезони Еврокупа.

Ди Џеј Вајт је са 19 поена предводио Тофаш, док је 17 додао Тарик Филип, а Мет Лоџески 15. У Лиможи је најефикаснији био Семај Христон, док је 14 постигао Џери Бутсијел.

Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга голмана репрезентације Србије Предрага Рајковића