ЕВРОЛИГА: Ефес прегазио Химки, 11. пораз у низу за руски тим (ФОТО)

14.01.2021. 20:41
KK Efes
KK Ефес / Извор: Профимедиа

Питање победника се није доодило у питање.

Кошаркаши Ефеса отворили су 20. коло Евролиге убедљивом победом против Химкија 99:60 и тако нанели руском тиму 11. узастопни пораз. Турски тим је остварио трећу узастопни тријумф.

БОНУС КОЈИ СЕ НЕ ПРОПУШТА - Преузми овде 2.000 РСД и 200 спинова

СТИГЛО ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Центар са НБА искуством стигао код Билија Берона (ФОТО)

НОВО ОДЛАГАЊЕ: Звезда ОПЕТ неће истрчати на паркет по плану

Питање победника у овом мечу се није постављало ниједног тренутка. Ефес је од старта утакмице био бољи тим и имао предност, а једино што је Химки успео је да приђе на један поен заостатка почетком друге деонице. На полувремену је Ефес водио 16 разлике, у трећој четвртини је било и 30, а тада је и дефинитивно решено питање победника.

У домаћем тиму Сертак Санли је са 19 поена био најефикаснији, Шејн Ларкин је постигао 15 док је Василије Мицић меч завршио са осам поена и шест асистенција. Џордан Мики је у Химкију постигао 14, а Алексеј Швед поен мање,

Арсенал се у једном тренутку налазио близу зоне испадања, али је победа у дербију над Челсијем преокренула ствари, уследила су још два тријумфа, а вечерас (21.00) против Кристал Паласа Тобџије имају прилику да вежу четврту победу у Премијер лиги. Квота на кеца је 1,67. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Арсенал – Кристал Палас.