ЕВРОЛИГА ЈУНИОРИ: Звезда убедљива против Венеције, са Ефесом за финале

23.02.2018. 20:28
Juniorri Crvene zvezde
Juniorri Црвене звезде / Извор: Фото: KK Црвена звезда

Црвено-бели још једном славили на квалификационом турниру у Железнику.

Јуниори Црвене звезде савладали су у другом колу квалификационог турнира Евролиге ’’Марко Ивковић’’ екипу Умана Рејер из Венеције. Црвено-бели су славили резултатом 86:50 (26:15, 22:12, 15:11, 23:12).

ОН ЈЕ ЧУДО: Звезда нашла замену за Кангу!

ДОТАКЛИ СУ ДНО: Незапамћена БЛАМАЖА Хрвата! (ВИДЕО ФОТО)

После победе на отварању турнира против Сарајево Спарса, црвено-бели јуниори били су још убедљивији против вршњака из Венеције.

Изабраници Бојана Ђерића поновили су агресивну игру у одбрани из претходне утакмице и после два минута повели 9:0. Осам од тих девет поена дао је капитен Зоран Пауновић. Озбиљан приступ није изостао током читавих 40 минута утакмице, а тренер Ђерић је честим ротацијама играча задржавао свежину екипе.

Меч је обележио бек црвено-белих Зоран Пауновић. Капитен црвено-белих јуниора је на паркету провео нешто више од 19 минута и забележио 28 поена уз пет скокова и три украдене лопте, са индексом корисности 34.

За пролаз у финале, јуниори Црвене звезде ће се борити са екипом Анадолу Ефеса. Тај меч заказан је за суботу од 18 часова у дворани ФМП-а у Железнику.

Црвена звезда – Венеција 86:50 (26:15, 22:12, 15:11, 23:12)

Црвена звезда: Исаиловић 2, Станковић 1, Јовановић 2, Поповић, Манојловић, Лакић 4 (5ск), Васић, Пауновић 28 (5ск, 3ул), Радаковић 7, Томашевић 17, Ћојбашић 7 (6ск), Живановић 18.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.