АТАМАН: Изгубили смо баланс у другом полувремену

16.03.2023. 22:44
Ergin Ataman
Ергин Атаман / Извор: МН Press

Ефес поражен у Истанбулу од Партизана.

Кошаркаши Ефеса поражени су у Истанбулу од Партизана са 97:84 и тако себи знатно отежали шансе да се ипак нађу у плеј-офу Евролиге.

ОБРАДОВИЋ: Веома сам поносан на своју екипу

ЛЕСОР У ТРАНСУ: Имамо све у својим рукама, поновили смо оно што смо урадили против Звезде

ГРОБАРИ У ДЕЛИРИЈУМУ ПОСЛЕ ИСТАНБУЛА: Ова победа је већа и од оне против Макабија 2010. (ФОТО)

Тренер актуелног шампиона Европе Ергин Атаман разлоге за пораз пронашао у изгубљеном балансу у другпом полувремену, а Ефес је током прве деонице имао и 17 поена предности.

- Пошто смо почели утакмицу добро, изгубили смо контролу утакмице јер смо правили смешне грешке. Доста изгубљених лопти...Изгубили смо баланс у другом полувремену, а наш противник је погодио неке тешке шутеве. Погодили су шутеве које ми нисмо. То је одлучило утакмицу - рекао је Атаман после меча.

Погледајте како изгледа Мариа Кортизиа, супруга Пиетроса Сотироуа првотимца Лудогореца