ЕВРОЛИГА: Мицић скида КРУНУ Краљу, Реал није заборавио ДЕБАКЛ из Истанбула!

20.04.2021. 09:38
Šejn Larkin i Vasilije Micić
Шејн Ларкин и Василије Мицић / Извор: МН Press

Почиње плеј-оф најелитнијег клупског такмичења.

Да су бирали тежег противника, у Реалу не би изабрали. Мадриђани ће већ на старту нокаут фазе, играти против једне од најбољих екипа у Евролиги, која им је нанела најубедљивији пораз током лигашког дела.

АБА ЛИГА: Звезда из Новог Места ГАЗИ ка првом месту!

АВДИЈА НИЈЕ ЗНАО ГДЕ ЈЕ ЛОПТА: Генијална асистенција Покушевског у стилу Јокића (ВИДЕО)

У ДВОРАНИ МУК, 58. МИНУТ, А САИГРАЧ СЕ РАДУЈЕ ЧИМ ЈЕ ЈОКИЋ ИЗБАЦИО ЛОПТУ: Ево како је Џокер дао тројку за победу (ВИДЕО)

Почиње борба за трофеј Евролиге - четвртфинале игра се на три добијена меча, а ТОП 8 фазу отварају Ефес и Реал Мадрид у Истанбулу од 19.00. Квота на Турке је 1,30, а на Краљевски клуб 3,90. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Ефес - Реал Мадрид.

Подсетимо, претпоследњег мартовског дана у Мадриду, Ефес је демолирао Реал са 25 разлике (108:53), наневши Краљевићима тежак ударац. Тежи и од оног који су доживели почетком фебруара од Басконије, такође, на свом терену (64:84).

Нема сумње да су Мицић, Ларкин и екипа велики фаворити у овом окршају, али не треба заборавити да су Мадриђани међу клубовима који су их савладали, и то у првом мечу у Истанбулу (65:73), после преокрета у другом полувремену.

Четвртфинале Евролиге игра се на три добијене утакмице, а уколико дође до њега, предност домаћег паркета имаће турски тим, због бољег пласмана (3.) у регуларном делу наспрам Реала (6.).

Погледајте како изгледа Алиша Леман, фудбалерка из Швајцарске.