ЕВРОЛИГА: Продужетак у Малаги, запажени Недовић и Милутинов (ВИДЕО+ФОТО)

30.03.2018. 20:17
Nemanja Nedović
Немања Недовић / Извор: МН Press

Утакмица пуна преокрета.

Уникаха је у веома занимљивом и драматичном мечу победила Олимпијакос 87:84 после продужетка, у мечу 29. кола Евролиге. Меч није имао такмичарски значај за Уникаху, али јесте за Олимпијакос који је поразом изгубио све шансе да буде други, то место је сад обезбедио Фенербахче.

СВЕ ЈАВНО И ТРАНСПАРЕНТНО: ФСС објавио провизије менаџера у српском фудбалу

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Змајеви ОСВОЈИЛИ Бањицу! Звездин играч СРУШИО грађевину! (ВИДЕО ФОТО)

КЛАДИОНИЦЕ РЕКЛЕ СВОЈЕ: Ево докле могу Орлови на Мондијалу (ФОТО)

Дуел у Малаги је био пун преокрета и падова у игри са обе стране. Домаћин је одиграо фантастичну другу четвртину, коју је добио са 28:11, али се Олимпијакос вратио у наставку, и у трећој четвртини надиграо противника са чак 23:7. Уследила је неизвесна завршница, Олимпијакос је имао напад за победу, али је меч на крају завршен резултатом 74:74, па су уследили продужеци.

Немања Недовић је био најефикаснији у победничкој екипи са 17 поена, Мекалум је имао 13, Агустин 12, Вачински десет. Драган Милосављевић није имао вече, постигао је само три поена. Код Олимпијакоса, 15 поена је дао Спанулис, који је постао рекордер Евролиге по броју асистенција (прочитајте ОВДЕ), а Никола Милутинов је убацио десет поена уз чак 12 скокова.