ЕВРОЛИГА: Монако избио на ТРЕЋЕ МЕСТО! Армани опет РАСТУЖИО Партизан

KK Монако / Извор: Фото: Профимедиа/ИМАГО

Битна победа ”Кнежева”...

Кошаркаши Монака победили су Албу у окивру 29. кола Евролиге резултатом 90:82.

Одлична вест за навијаче Партизана стиже из Истанбула, Пирејци добили атински дерби (ВИДЕО)Željko Obradović, KK Partizan, Bruno Kaboklo

Постоји разлог за пораз: Сферопулосу све стало у две реченице, Макабијев тренер се подсетио ПартизанаSfero

”ДВЕ КЉУЧНЕ СТВАРИ СИ ПРЕЛОМИЛЕ МЕЧ”: Давидовац открио шта је пресудило Звезди!Dejan Davidovac

”ДВЕ КЉУЧНЕ СТВАРИ СИ ПРЕЛОМИЛЕ МЕЧ”: Давидовац открио шта је пресудило Звезди!

Гледали смо две чудне и различите четвртине у првом полувремену. У првих 10 минута домаћи су били много доминантнији, повели су 27:13.

Међутим, у другом кварталу улогу су се замениле. Монако је направио серију 12:0 и смањио заостатак, да би три минута до краја полувремена преокренуо резултат и на крају водио после првих 20 минута игре при резултату 45:39.

У наставку је било прилично драматично, Монако је водио, али минималним резулатом, да би средимо четврте деонице успео да "одлепи" и поведе 82:72 и сачува предност до краја.

Најефикаснији код победника био је Окобо са 21 поеном, а Џејмс је постигао 16.

Код Албе истакли су се Томас са 14 и Тиман са 11 поена.

Армани је после победе над Партизаном у 28. колу Евролиге, сада био поражен од Басконије 88:73.

Овај резултат није одговарао кошаркашима Партизана, јер је Басконија један од главних ривала за пласман црно-белих у плеј-ин.

Изабраници Душка Ивановића су тако наставили серију победа и са великим самопоуздањем стижу у Београд, јер у следећем колу ће гостивати екипи Партизана.

Басконију је предводио Хауард са 26 поена, Чиме Монеке је имао 19, док је Вања Маринковић убацио 13 поена.

Код Арманија је Никола Миротић био најефикаснији са 21. поеном.