ЕВРОЛИГА (ТАБЕЛА): Обрадовићу “УНИШТЕН” рођендан! Топ 8 је сада на “климавим ногама”

09.03.2023. 22:55
Željko Obradović
Жељко Обрадовић / Извор: Танјуг/илустрација

Мечеви 28. кола.

Кошаркаши Партизана су покварили рођендан свом тренеру Желимиру Обрадовићу пошто су поражени од Арманија у Милану са 76:62 у мечу 28. кола Евролиге.

ОВО ЈЕ УТИЦАЛО НА ПОРАЗ ПАРТИЗАНА: Жељко Обрадовић открио шта се десило на полувремену утакмице

ГРОБАРИ СВЕ ИЗНЕНАДИЛИ ПОСЛЕ БОЛНОГ ПОРАЗА: Негативно коментарисали ЊЕГА, међутим преовладава ЈЕДНО ОСЕЋАЊЕ

ЕФЕС У ПРОБЛЕМУ: У Београду се ПОВРЕДИО још један важан играч

Свакако да оно што није погодовало Партизану, али ни Звезди је тријумф Жалгириса. Ипак, то је то било очекивано, јер код куће играли против отписаног Асвела. .

Виртус је у гостима победио Албу и тако су и они остали у конкуренцији за пролаз даље. Бајерн је поразом у Пиреју дефинитивно отписан, док је добра вест да је Реал код куће у узбудљивој завршници победио Валенсију.