СРБИЈА ГА ЧЕКА: Американци све мање рачунају на Петрушева, а Партизан ВРЕБА ЛИ - ВРЕБА!

16.08.2021. 09:19
Filip Petrušev
Филип Петрушев / Извор: МН Press

Најновији меч није прошао баш славно.

Српски центар Филип Петрушев одиграо је само осам минута у летњој лиги. После три утакмице где је имао добру минутажу, Петрушев је сада одиграо нешто преко осам минута у поразу 98:96 против Минесота Тимбервулвса.

ВАЈТ СТИГАО У БЕОГРАД: Његова порука распаметиће навијаче Звезде (ВИДЕО)

ОДЛАЗАК СА МАЛОГ КАЛЕМЕГДАНА: Звезда остал без МВП-ија (ФОТО)

ПАНТЕР У ЧУДУ: Тренинзи код Жељка трају дуже него што је ОЧЕКИВАО! (ВИДЕО)

Само је у неколико наврата Минесота у прве три четвртине успевала да дође до минималне предности, али је током већег дела четврте била бољи ривал на терену. Међутим, у самом финишу је Филаделфија успела да избори продужетак, не и победу у додатном периоду.

У Минесоти су предњачили Џејлен Ноуел са 26 поена и Нејтан Најт са 19. Џејден Мекданијелс постигао је 15. Филаделфију је предводио Пол Рид са 27 поена и 20 скокова. Пертушев је забележио два поена две блокаде.

Као што смо већ писали, Партизан помно прати ситуацију са српским играчем и узда се да би могло доћи до договора. Свакако да је мала минутажа лоша по Филипа Петрушева, али и шанса више за црно-беле да га доведу у своје редове за наредну сезону.

Све вести о трансферима KK Партизан можете пратити НА ОВОМ ЛИНКУ.